Produkty

Cena za hudební produkci je dána počtem muzikantů, délkou produkce, typem akce, použitou aparaturou a cenou dopravy.

Ceny jsou smluvní. Pro konkrétní nabídku napište nebo zavolejte. Určitě se domluvíme.

Muzikou se neživíme a tak pro nás není výdělek prioritou. Zvučíme a svítíme si sami, což se též příznivě projeví na ceně. Poptejte si ceny několika kapel a porovnejte, budete příjemně překvapeni.

Protože si vašich peněz vážíme a ručíme za vaši spokojenost, nabízíme záruku vrácení peněz v případě vaší nespokojenosti.

Automatický komorní šraml Mirka Bečičky - jeden univerzální hudebník, klávesák, kytarista, nově i saxofonista, zpěvák, moderátor a šoumen v jedné osobě a "několik malých japonců" v klávesách, pro Vaši menší svatbu, oslavu, večírek. Klávesy, kytara, saxofon, zpěv, karaoke, moderování, soutěže, hry, disco...

Orientační cena: 550,- Kč / hod

Duo Mirek a Markéta (klávesy, kytara, saxofon, zpěvák + zpěvačka). Pestřejší repertoár o ženské party a duety. Ideální hudba na svatbu.

Orientační cena: 750,- Kč / hod

Kapela - taneční orchestr ve složení: bicí, basa, kytara, klávesy, saxofon, trumpeta, zpěvačka nebo různé kombinace. Vždy je dobré zavolat a domluvit se na složení kapely podle typu Vaší akce.

Více o historii kapely zde: http://privilegium.wz.cz/

Pro zájemce o rockovou muziku máme dobrou zprávu. Oprášil jsem s kamarády z pubertálních let nástroje a opět jsme začali hrát. Většinu repertoáru tvoří české rockové klasické hity od kapel Kabát, Chinaski, Katapult, Harlej, Škwor a podobně. Hrajeme i své staré vlastní písně nebo covery slavných zahraničních pecek a fláků.

S BoneSaver můžeme okořenit spolu s Béčoband nebo Duo Béčoband váš ples, svatbu, zábavu nebo odehrát i celou rockovou osmihodinovou akci.

Máte rádi zvuk saxofonu a chtěli byste živou hudbou okořenit vaší společenskou událost? Svým romantickým zvukem se hodí na svatební obřad, raut, vernisáž, do restaurace a všude tam, kde se lidé baví a zpívaná hudba by je rušila. Nabízím vám živé hraní na sopran, alt a tenor saxofon, podkreslený profesionálním hudebním doprovodem. Od jazzu, přes hity pop-music až po klasiku.

Cena od 1500,-Kč za akci (1 hodina hraní + příprava aparatury)

Kontakt

Ing. Miroslav Bečička Pardubice - Svítkov +420 734393711 becoband@gmail.com